Wegwedstrijden

DATUMWEDSTRIJDPLAATSAFSTAND
Zaterdag 6 oktober4e MolenloopAlblasserdam8,05; 16,1 km
Zondag 7 oktoberLangs de GouweloopWaddinxveen5; 10; 15 km
Zondag 7 oktoberBredase SingelloopBreda5; 10; 21,1 km
Zondag 7 oktoberSingelloopUtrecht5; 10 km
Zondag 7 oktoberde HoutloopDelft3,5; 7; 14 km
Zaterdag 13 oktoberRun2Day VlinderloopHouten5,2; 11,1; 15,2; 21,1 km
Zondag 14 oktoberLeiden Run ClassicLeiden5; 10; 15 km
Zondag 14 oktoberKopjesloopDelft5; 10; 15 km
Zaterdag 20 oktoberTyphoonloopGorinchem5; 10 km
Zaterdag 20 oktoberHerfstloopLopik5; 10; 15 km
Zondag 21 oktoberAmsterdam MarathonAmsterdam8; 21,1; 42,2 km
Zondag 21 oktoberDe Houtloop Delft5; 10; 15 km
Zondag 21 oktoberPPC-LoopLeiden7; 10; 14; 17; 21 km
Zaterdag 27 oktoberAvantri DijkloopSchoonhoven6; 10; 21,1 km
Zondag 28 oktoberDobbeloopNootdorp3,2; 5 km
Zondag 28 oktober3-PlassenloopZoetermeer5 km
Zondag 28 oktoberBertusloopDelft5; 10 km
Zaterdag 3 novemberFloracrossBoskoopalle categorieën
Zondag 4 november12e DrechtstadloopDordrecht5 km
Zondag 4 novemberStartbaanRunSoesterberg5; 10 km
Zondag 4 novemberDe Zilveren TurfloopMijdrecht5; 10; 16,1 km
Zondag 4 novemberDe HoutloopDelft3,5; 7; 14 km
Zaterdag 10 novemberRun2Day VlinderloopHouten5,2; 11,1; 15,2; 21,1 km
Zondag 11 novemberLeidse HoutloopLeiden5; 10; 15 km
Zondag 11 novemberZegerplasloopAlphen a/d Rijn5; 10; 15 km
Zondag 11 novemberKopjesloopDelft5; 10; 15 km
Zaterdag 17 novemberReeuwijkse HoutcrossReeuwijkalle categorieën
Zondag 18 novemberDe HoutloopDelft5; 10; 15 km
Zondag 18 novemberPPC-LoopLeiden7; 10; 14; 17; 21 km
Zondag 18 november7-HeuvelenloopNijmegen15 km
Zaterdag 24 novemberWarandeloopHilvarenbeekPupillen, CD-junioren,
Masters
Zondag 25 novemberWarandeloopHilvarenbeekAB-junioren en senioren
Zondag 25 novemberRoadrunnersloopLeiden5; 10; 15 km
Zondag 25 november3-PlassenloopZoetermeer5 km
Zondag 25 novemberBertusloopDelft5; 10 km
Zaterdag 1 december St NicolaasloopBleiswijk5; 15 km
Zondag 2 decemberDe HoutloopDelft3,5; 7; 14 km
Zaterdag 8 decemberKaas & stroopwafelcrossGoudaalle categorieën
Zaterdag 8 decemberRun2Day VlinderloopHouten5,2; 11,1; 15,2; 21,1 km
Zondag 9 decemberKopjesloopDelft5; 10; 15 km
Zondag 9 decemberBruggenloopRotterdam15 km
Zondag 16 decemberSpark-MarathonSpijkenisse5; 10; 21,1; 42,2 km
Zondag 16 decemberDe HoutloopDelft5; 10; 15 km
Zondag 16 decemberTer SpeckeloopLisse5; 10; 15 km
Zondag 16 decemberPPC-LoopLeiden7; 10; 14; 17; 21 km
Zaterdag 22 decemberLinschotenloop Linschoten5; 10,5; 21,1 km
Zondag 23 decemberDobbeloopNootdorp3,2; 5 km
Zondag 23 december3-PlassenloopZoetermeer5 km
Maandag 31 decemberSylvestercrossSoestalle categorieën
Maandag 31 decemberOliebollenloopSchoonhoven6,4; 10; 15 km
Zaterdag 5 januariSnertloopReeuwijk4,2 km
Zondag 6 januariLeiden NieuwjaarsloopLeiden5; 10; 15 km
Zaterdag 12 januariGouweboscrossWaddinxveenalle categorieën
Informatie:www.hardlopen.nlwww.hardloopkalender.nl