Baanrecords

Onderstaand tabel geeft de baanrecords aan sinds 24 september 2005 aan die op de atletiekbaan in Reeuwijk zijn behaald.

CategorieOnderdeelResultaatVoor-/achternaamAtletiekverenigingDatum
Senioren mannen100 meter11.00Marius de JongSC Reeuwijk08-06-08
Senioren mannen200 meter21.66Bob KeusOlympus 7003-06-07
Senioren mannen400 meter48.30Bob KeusOlympus 7003-06-07
Senioren mannen800 meter1.54.37Bouke OnstenkAV Hollandia21-06-09
Senioren mannen1500 meter4.22.92Erik Bakkerde Spartaan18-06-06
Senioren mannen1 engelse mijl5.22.3André de BruijnSC Reeuwijk11-11-05
Senioren mannen2000 meter6.24.07Richard OerlemansSC Reeuwijk27-09-08
Senioren mannen3000 meter9.49.5Tim VrijenhoekSC Reeuwijk08-06-11
Senioren mannen5000 meter14.48.85Thomas PoesiatHaag Atletiek21-06-09
Senioren mannen110 m horden15.14Pim JeheeAAV´3616-06-13
Senioren mannenZweedse estafette1.58.86Olympus 7021-06-09
Senioren mannenhoogspringen1.95Johan SchonebaumIlion08-05-11
Senioren mannenverspringen7.02Pim JeheeAAV´3616-06-13
Senioren mannenhink-stap-sprong13.96Bryan BastiaanseFortuna08-05-11
Senioren mannenkogelstoten15.20Philipp AmbachHaag Atletiek16-06-13
Senioren mannendiscuswerpen48.25Martijn ScheffersLeiden Atletiek24-06-09
Senioren mannenspeerwerpen74.35Elliot ThijssenHellas18-06-06
Senioren mannenkogel-discus-speer2103Pelle RietveldIlion03-06-15
Masters M 35-39100 meter11.43Martijn de LangePhoenix18-06-06
Masters M 35-39200 meter25.85Patrick SchooU-track08-06-08
Masters M 35-39400 meter52.26Eric RoeskeHellas18-06-06
Masters M 35-39800 meter2.04.53Werner ThemenAV 2318-06-06
Masters M 35-391500 meter4.22.92Erik Bakkerde Spartaan18-06-06
Masters M 35-392000 meter6.24.07Richard OerlemansSC Reeuwijk27-09-08
Masters M 35-393000 meter10.16.0Jan groenStart 7828-06-06
Masters M 35-395000 meter16.13.18Eelco de VoogtIlion18-06-06
Masters M 35-39110 m horden20.20Niels BinsbergenAAV'3621-06-09
Masters M 35-39Zweedse estafette2.09.61Ilion18-06-06
Masters M 35-39hoogspringen1.85Johan NieuwhofStartbaan18-06-06
Masters M 35-39verspringen6.93Alje KuiperIlion18-06-06
Masters M 35-39kogelstoten15.20Philipp AmbachHaag Atletiek16-06-13
Masters M 35-39discuswerpen48.25Martijn ScheffersLeiden Atletiek24-06-09
Masters M 35-39speerwerpen74.35Elliot ThijssenHellas18-06-06
Masters M 35-39kogel-discus-speer1483Michiel HeeremaAV Gouda28-06-06
Masters M 40-44100 meter11.51Matthijs Seijlhouwerkav Holland03-06-07
Masters M 40-44200 meter25.85Patrick SchooU-track08-06-08
Masters M 40-44400 meter52.26Eric RoeskeHellas18-06-06
Masters M 40-44800 meter2.04.53Werner ThemenAV 2318-06-06
Masters M 40-441500 meter4.27.72Martien van der Hoornde Spartaan18-06-06
Masters M 40-441 engelse mijl5.22.5Ko HeijSC Reeuwijk11-11-05
Masters M 40-442000 meter6.24.07Richard OerlemansSC Reeuwijk27-09-08
Masters M 40-443000 meter10.16.0Jan GroenStart 7828-06-06
Masters M 40-445000 meter16.18.46Tim Brouwer de KoningLeiden Atletiek18-06-06
Masters M 40-44110 m horden20.20Niels BinsbergenAAV'3621-06-09
Masters M 40-44Zweedse estafette2.09.61Ilion18-06-06
Masters M 40-44hoogspringen1.85Johan NieuwhofStartbaan18-06-06
Masters M 40-44verspringen6.93Alje KuiperIlion18-06-06
Masters M 40-44kogelstoten13.01Erik van EgmondSparta18-06-06
Masters M 40-44discuswerpen40.71Milco BraakAAV'3621-05-14
Masters M 40-44speerwerpen52.30Wim Roosenkav Holland18-06-06
Masters M 40-44kogel-discus-speer1119Karel TurnhoutDiomedon28-06-06
Masters M 45-49100 meter11.93Erik OostweegelStartbaan18-06-06
Masters M 45-49200 meter28.10Jaap MeijvogelSC Reeuwijk08-05-11
Masters M 45-49400 meter52.26Eric RoeskeHellas18-06-06
Masters M 45-49800 meter2.10.18Hans WesselingLeiden Atletiek18-06-06
Masters M 45-491500 meter4.27.72Martien van der Hoornde Spartaan18-06-06
Masters M 45-491 engelse mijl5.22.5Ko HeijSC Reeuwijk11-11-05
Masters M 45-492000 meter6.31.73Wim VerkleijSC Reeuwijk27-09-08
Masters M 45-493000 meter10.16.0Jan GroenStart 7828-06-06
Masters M 45-495000 meter16.18.46Tim Brouwer de KoningLeiden Atletiek18-06-06
Masters M 45-49Zweedse estafette2.34.60AKU18-06-06
Masters M 45-49hoogspringen1.70Mark van der KrogtIlion18-06-06
Masters M 45-49verspringen6.93Alje KuiperIlion18-06-06
Masters M 45-49kogelstoten12.16Milco BraakAAV'3608-05-11
Masters M 45-49discuswerpen40.71Milco BraakAAV'3621-05-14
Masters M 45-49speerwerpen52.30Wim Roosenkav Holland18-06-06
Masters M 45-49kogel-discus-speer1026Cees van de VegtAV Phoenix22-05-13
Masters M 50-54100 meter14.18Siewert PosthumaVoorschoten 9718-06-06
Masters M 50-54200 meter28.10Jaap MeijvogelSC Reeuwijk08-05-11
Masters M 50-54400 meter56.09Dolf SmidAAV´3616-06-13
Masters M 50-54800 meter2.22.65Dirk Plasmeijerde Spartaan18-06-06
Masters M 50-541500 meter4.27.72Martien van der Hoornde Spartaan18-06-06
Masters M 50-541 engelse mijl6.22.4Gerard van TolSC Reeuwijk11-11-05
Masters M 50-542000 meter7.31.90Gerard van TolSC Reeuwijk27-09-08
Masters M 50-543000 meter11.10.9Cees van DelftSC Reeuwijk25-06-08
Masters M 50-545000 meter17.52.63Ad BuijsPhoenix18-06-06
Masters M 50-54hoogspringen1.50Theo BruscheLeiden Atletiek18-06-06
Masters M 50-54verspringen5.06Theo BruscheLeiden Atletiek18-06-06
Masters M 50-54kogelstoten13.10Milco BraakAAV´3621-05-14
Masters M 50-54discuswerpen45.23Milco BraakAAV´3621-05-14
Masters M 50-54speerwerpen43.86Gerrit VerdoesLeiden Atletiek18-06-06
Masters M 50-54kogel-discus-speer1860Milco BraakAAV´3621-05-14
Masters M 55-59100 meter14.27Onno WaalewijnAV 2318-06-06
Masters M 55-59400 meter58.68Wim ScholtesSparta18-06-06
Masters M 55-59800 meter2.37.69Cees van DelftSC Reeuwijk26-09-09
Masters M 55-591500 meter4.53.80Ed RiniaHellas18-06-06
Masters M 55-592000 meter7.31.90Gerard van TolSC Reeuwijk27-09-08
Masters M 55-593000 meter11.42.5Gerard van TolSC Reeuwijk25-06-08
Masters M 55-595000 meter17.56.6Ad BuijsPhoenix08-06-11
Masters M 55-59verspringen4.34Onno WaalewijnAV 2318-06-06
Masters M 55-59kogelstoten9.95Tony PrachtLeiden Atletiek08-06-11
Masters M 55-59discuswerpen36.22Tony PrachtLeiden Atletiek08-06-11
Masters M 55-59speerwerpen21.70Willem LosSC Antilope24-06-09
Masters M 55-59kogel-discus-speer778Willem LosSC Antilope24-06-09
Masters M 60-64400 meter1.10.5Wil van LoonSC Reeuwijk13-09-08
Masters M 60-64800 meter2.45.4Wil van LoonSC Reeuwijk13-09-08
Masters M 60-641500 meter5.36.91Jack BollaartAV 4718-06-06
Masters M 60-643000 meter12.15.5Detlev KönigAV Gouda08-06-11
Masters M 60-645000 meter20.24.3Bas SlingerlandAV 4728-11-05
Masters M 60-64kogelstoten10.25Kees BetlemHellas18-06-06
Masters M 60-64discuswerpen39.18Kees BetlemHellas18-06-06
Masters M 60-64speerwerpen26.91Cor van DamOlympus'7001-06-16
Masters M 60-64kogel-discus-speer1139Henk d Leeuw-den BouterAvantri24-06-09
Masters M 65-69400 meter1.12.06Wil van LoonSC Reeuwijk04-10-14
Masters M 65-69800 meter2.51.97Wil van LoonSC Reeuwijk04-10-14
Masters M 65-691500 meter6.15.58Willem HeemstraDGLA18-06-06
Masters M 65-693000 meter13.35.0Jack BollaartAV'4708-06-11
Masters M 65-695000 meter21.53.26Wil van LoonSC Reeuwijk04-10-14
Masters M 65-69kogelstoten8.65Henk d Leeuw-den BouterAvantri24-06-09
Masters M 65-69discuswerpen33.61Henk d Leeuw-den BouterAvantri24-06-09
Masters M 65-69speerwerpen26.91Cor van DamOlympus'7001-06-16
Masters M 65-69kogel-discus-speer1139Henk d Leeuw-den BouterAvantri24-06-09
Masters M 70-743000 meter17.18.4Wim SchildAntilope25-06-08
Masters M 75-793000 meter17.18.4Wim SchildAntilope25-06-08
Masters M 80-..3000 meter17.18.4Wim SchildAntilope25-06-08
Junioren jongens A100 meter11.16Sander PupellaCAV Energie21-06-09
Junioren jongens A200 meter22.44Maarten StuivenbergVAV16-06-13
Junioren jongens A400 meter51.25Erwin de JongSpark21-06-09
Junioren jongens A800 meter1.57.08Nils DaasAtverni21-06-09
Junioren jongens A1500 meter4.24.91Tim VrijenhoekSC Reeuwijk29-09-07
Junioren jongens A3000 meter9.41.5Tim VrijenhoekSC Reeuwijk27-09-08
Junioren jongens A5000 meter17.01.35Ids DijkstraU-Track16-06-13
Junioren jongens A110 m horden16.04Justin CokAV'4721-06-09
Junioren jongens AZweedse estafette2.48.25Tim Schiebroek, Koen Dekker, Sander vd Vis en Arjan KleiwegSC Reeuwijk31-03-12
Junioren jongens Ahoogspringen1.95Johan SchonebaumIlion08-05-11
Junioren jongens Averspringen6.55Daniël OldenstamFortuna08-05-11
Junioren jongens Ahink-stap-sprong13.25Liam Shew-A-TjonFortuna16-06-13
Junioren jongens Akogelstoten15.24Roland van ZuilenAV Gouda23-06-10
Junioren jongens Adiscuswerpen51.74Roland van ZuilenAV Gouda23-06-10
Junioren jongens Aspeerwerpen50.80Jeroen HeysterPAC09-06-10
Junioren jongens Akogel-discus-speer2222Roland van ZuilenAV Gouda23-06-10
Junioren jongens B100 meter11.16Sander PupellaCAV Energie21-06-09
Junioren jongens B200 meter22.57Sander PupellaCAV Energie21-06-09
Junioren jongens B400 meter51.55Mathijs DirksVoorschoten´9716-06-13
Junioren jongens B800 meter1.56.88Jelmer van der LindenAV Statina16-06-13
Junioren jongens B1500 meter4.31.4Tim VrijenhoekSC Reeuwijk30-09-06
Junioren jongens B3000 meter9.56.6Piet BoesSC Reeuwijk27-06-07
Junioren jongens B5000 meter17.07.97Sjoerd VerweijSC Reeuwijk21-06-09
Junioren jongens B110 m horden20.74Niels van LeeuwenSC Antilope21-06-09
Junioren jongens Bhoogspringen1.85Daniel LeybaHaag Atletiek21-06-09
Junioren jongens Bhoogspringen1.85Liam Shew-A-TjonFortuna16-06-13
Junioren jongens Bhoogspringen1.85Branco KranenburgAV´4716-06-13
Junioren jongens Bverspringen6.09Niels de GraafAtverni08-06-08
Junioren jongens Bhink-stap-sprong13.25Liam Shew-A-TjonFortuna16-06-13
Junioren jongens Bkogelstoten14.09Roland van ZuilenAV Gouda25-06-08
Junioren jongens Bdiscuswerpen50.88Roland van ZuilenAV Gouda25-06-08
Junioren jongens Bspeerwerpen52.95Jeroen van HarmelenAvantri01-06-16
Junioren jongens Bkogel-discus-speer2148Roland van ZuilenAV Gouda25-06-08
Junioren jongens C100 meter12.0Erik VerkaikSC Reeuwijk24-09-05
Junioren jongens C200 meter26.11Tim SchiebroekSC Reeuwijk31-03-12
Junioren jongens C400 meter1.07.4Jasper VeldmanSC Reeuwijk31-03-07
Junioren jongens C800 meter2.13.1Rens PaauwAV 4722-09-06
Junioren jongens C1500 meter4.44.1Alvin SeverijnIlion25-05-11
Junioren jongens C3000 meter11.10.1Sjoerd VerweijSC Reeuwijk27-06-07
Junioren jongens C100 m horden14.60Tim DekkerAV Gouda23-05-08
Junioren jongens C300 m horden41.03Justin KraaijenbrinkAV 4709-04-11
Junioren jongens Choogspringen1.75Vincent van der VisSC Reeuwijk24-09-05
Junioren jongens Cverspringen5.79Koen VerkaikSC Reeuwijk24-09-05
Junioren jongens Ckogelstoten13.16Evan van de PoelPAC25-05-11
Junioren jongens Cdiscuswerpen60.99Roland van ZuilenAV Gouda22-09-06
Junioren jongens Cspeerwerpen49.86Henrik PröpperPhanos23-05-12
Junioren jongens Ckogel-discus-speer1999Luuk de VosRotterdam Atl.24-06-09
Junioren jongens D80 meter11.56Tim SchiebroekSC Reeuwijk27-03-10
Junioren jongens D150 meter19.23Tom HensingLeiden Atletiek14-04-12
Junioren jongens D200 meter30.04Tim SchiebroekSC Reeuwijk27-03-10
Junioren jongens D400 meter1.07.7Johan SchonebaumSC Reeuwijk11-11-05
Junioren jongens D800 meter2.36.5Johan SchonebaumSC Reeuwijk01-04-06
Junioren jongens D1000 meter3.06.7Tim DekkerAV Gouda22-09-06
Junioren jongens D1500 meter4.55.9Alessio van StraatenIlion01-05-13
Junioren jongens D80 m horden13.79Thomas van KlaverenAAV 3623-05-08
Junioren jongens Dhoogspringen1.65Johan SchonebaumSC Reeuwijk30-09-06
Junioren jongens Dhoogspringen1.65Dani TuurIlion14-04-12
Junioren jongens Dverspringen4.79Johan SchonebaumSC Reeuwijk30-09-06
Junioren jongens Dkogelstoten11.79Tom HensingLeiden Atletiek14-04-12
Junioren jongens Ddiscuswerpen28.37Bjarne AelbersRotterdam Atl.09-06-10
Junioren jongens Dspeerwerpen36.82Timo KorsenSuomi09-06-10
Junioren jongens Dkogel-discus-speer1523Marijn van den BornAV'4009-06-10
Pupillen jongens A60 meter8.84Santonio MatiasAvantri09-04-11
Pupillen jongens A400 meter1.12.60Tim SchiebroekSC Reeuwijk29-03-08
Pupillen jongens A1000 meter3.23.01Brian VersluisAtverni18-04-09
Pupillen jongens A4 x 60 meter36.00de Kieviten07-07-07
Pupillen jongens Ahoogspringen1.42Lucas van KlaverenAAV'3617-04-10
Pupillen jongens Ahoogspringen1.42Dani TuurIlion17-04-10
Pupillen jongens Averspringen4.31Irvin AmstelveenIlion13-05-06
Pupillen jongens Akogelstoten8.85Willem van der SpekAvantri13-05-06
Pupillen jongens Abalwerpen43.22Daan van der LeeAAV'3614-04-12
Pupillen jongens Avortexwerpen33.30Wessel BaasSC Reeuwijk24-09-16
Pupillen jongens B40 meter6.44Bart VeltmanAV Gouda14-04-12
Pupillen jongens B400 meter1.25.63Quentin van der HeuvelSC Reeuwijk29-03-08
Pupillen jongens B600 meter2.22.28Remco KlinkenbergSC Reeuwijk24-09-11
Pupillen jongens B1000 meter3.39.30Bas SlootAV'4714-04-12
Pupillen jongens B4 x 40 meter26.8AAV 3613-05-06
Pupillen jongens B4 x 40 meter26.8Ilion13-05-06
Pupillen jongens Bhoogspringen1.18Twan van RijnAAV'3614-04-12
Pupillen jongens Bverspringen3.93Anthony van ReeuwijkIlion13-05-06
Pupillen jongens Bkogelstoten6.42Sander van der VisSC Reeuwijk31-03-07
Pupillen jongens Bbalwerpen31.58Niek RijndersLeiden Atletiek12-04-08
Pupillen jongens Bvortexwerpen23.86Robin de HaanSC Reeuwijk04-10-14
Pupillen jongens C40 meter7.01Brian VersluisAvantri13-05-06
Pupillen jongens C400 meter1.26.47Robin de HaanSC Reeuwijk06-04-13
Pupillen jongens C600 meter2.07.90Daniël EngelhartAAV 3609-04-11
Pupillen jongens C4 x 40 meter29.85Ilion07-07-07
Pupillen jongens Choogspringen1.00Brian VersluisAvantri07-07-07
Pupillen jongens Choogspringen1.00Johan van 't HoffAV 4707-07-07
Pupillen jongens Choogspringen1.00Lucas van KlaverenAAV 3607-07-07
Pupillen jongens Choogspringen1.00Robin van LooSC Reeuwijk24-09-11
Pupillen jongens Cverspringen3.25Daniël EngelhartAAV 3609-04-11
Pupillen jongens Ckogelstoten5.63Quentin van der HeuvelSC Reeuwijk29-09-07
Pupillen jongens Cbalwerpen27.99Brian VersluisAvantri07-07-07
Pupillen jongens Cvortexwerpen17.02Chris RuiterSC Reeuwijk26-09-15
Pupillen jongens Cbalstoten6.35Roy van RijnSC Reeuwijk24-09-16
Pupillen jongens D40 meter7.59Max HallingAvantri17-04-10
Pupillen jongens D400 meter1.35.77Robin de HaanSC Reeuwijk31-03-12
Pupillen jongens D600 meter2.13.31Robin de HaanSC Reeuwijk06-10-12
Pupillen jongens D4 x 40 meter31.43AV 4707-07-07
Pupillen jongens Dverspringen2.98Robin de HaanSC Reeuwijk06-10-12
Pupillen jongens Dhoogspringen0.90Robin de HaanSC Reeuwijk06-10-12
Pupillen jongens Dkogelstoten4.52Sander van der VisSC Reeuwijk24-09-05
Pupillen jongens Dbalwerpen20.28Daan van der LeeAAV 3612-04-08
Pupillen jongens Dvortexwerpen11.63Chris RuiterSC Reeuwijk04-10-14
Pupillen jongens Dbalstoten4.16Tom DriessenAAV 3607-07-07
Senioren vrouwen100 meter12.38Shimada BajonAV Atverni21-06-09
Senioren vrouwen200 meter25.36Naomi KlompCAV Energie21-06-09
Senioren vrouwen400 meter57.76Lonneke DerriksSpartaan21-06-09
Senioren vrouwen800 meter2.16.16Giselle SlotboomSpartaan08-05-11
Senioren vrouwen1500 meter4.39.96Helen HofstedeAV Atverni21-06-09
Senioren vrouwen1 engelse mijl6.29.7Lyda van der LindenSC Reeuwijk11-11-05
Senioren vrouwen2000 meter8.30.51Trees van der WerfSC Reeuwijk27-09-08
Senioren vrouwen3000 meter10.52.39Linda van WelyPhanos18-06-06
Senioren vrouwen5000 meter20.29.5Vanesse van VoskuilenAV'4708-06-11
Senioren vrouwen100 m horden15.00Naomi KlompCAV Energie21-06-09
Senioren vrouwen4 x 100 meter56.22Phanos18-06-06
Senioren vrouwen4 x 400 meter4.46.01Sportclub Reeuwijk25-09-10
Senioren vrouwenZweedse estafette2.19.43CAV Energie21-06-09
Senioren vrouwenhoogspringen1.60Ivana ReintkeSpark21-06-09
Senioren vrouwenhoogspringen1.60Nadine LammersAV'4716-06-13
Senioren vrouwenverspringen5.63Jolanda NobelsCAV Energie21-06-09
Senioren vrouwenkogelstoten12.34Roxanne van NoortSpartaan08-05-11
Senioren vrouwendiscuswerpen38.51Lianne BruinsGAC Hilversum23-06-10
Senioren vrouwenspeerwerpen33.22Henrietta WesterhofCAV Energie21-06-09
Senioren vrouwenkogel-discus-speer1827Lianne BruinsGAC Hilversum23-06-10
Masters V 35-39100 meter12.64Angelique HogeveenPhanos18-06-06
Masters V 35-39200 meter35.04Trees van der WerfSC Reeuwijk29-03-08
Masters V 35-39400 meter1.06.95Mireille Hesper-van PeetRotterdam08-05-11
Masters V 35-39800 meter2.31.42Petra BoorsmaPhanos18-06-06
Masters V 35-391500 meter5.10.16Monique KooijFortuna08-06-08
Masters V 35-391 engelse mijl6.29.7Lyda van der LindenSC Reeuwijk11-11-05
Masters V 35-392000 meter8.30.51Trees van der WerfSC Reeuwijk27-09-08
Masters V 35-393000 meter10.52.39Linda van WelyPhanos18-06-06
Masters V 35-395000 meter20.54.4Liesbeth WindhorstSC Reeuwijk08-06-11
Masters V 35-39100 m horden19.25Aafke van DalenClytoneus16-06-13
Masters V 35-394 x 100 meter56.22Phanos18-06-06
Masters V 35-394 x 400 meter5.04.51Nationale Vrouwen 6025-09-10
Masters V 35-39Zweedse Estafette3.26.83Trees van der Werf, Carla van der Wolf, Marël Lamers en Brigit DroogSC Reeuwijk31-03-12
Masters V 35-39hoogspringen1.50Agnes EllingDGLA18-06-06
Masters V 35-39verspringen5.00Cindy van de BurgIlion18-06-06
Masters V 35-39kogelstoten11.45Mirjam van der BremenClytoneus21-06-09
Masters V 35-39discuswerpen36.20Tine SchenkelsSC Reeuwijk18-06-06
Masters V 35-39speerwerpen27.84Rina van de StouweAAV'3621-05-14
Masters V 35-39kogel-discus-speer1710Jeannette LemsCAV Energie08-06-11
Masters V 40-44100 meter14.00Mary AugustinSparta18-06-06
Masters V 40-44200 meter35.04Trees van der WerfSC Reeuwijk29-03-08
Masters V 40-44400 meter1.06.95Mireille Hesper-van PeetRotterdam08-05-11
Masters V 40-44800 meter2.41.18Lisette Kaptijnde Spartaan18-06-06
Masters V 40-441500 meter5.14.24Monique Leentvaar-KooijFortuna16-06-13
Masters V 40-441 engelse mijl6.29.7Lyda van der LindenSC Reeuwijk11-11-05
Masters V 40-442000 meter8.30.51Trees van der WerfSC Reeuwijk27-09-08
Masters V 40-443000 meter11.33.87Carola SchotCAV Energie08-05-11
Masters V 40-445000 meter20.54.4Liesbeth WindhorstSC Reeuwijk08-06-11
Masters V 40-444 x 100 meter59.94Leiden Atletiek18-06-06
Masters V 40-444 x 400 meter5.04.51Nationale Vrouwen 6025-09-10
Masters V 40-44hoogspringen1.40Tessy Lentingde Spartaan18-06-06
Masters V 40-44hoogspringen1.40Hanny BarnhoornTrias18-06-06
Masters V 40-44hoogspringen1.40Weia ReinboudHellas18-06-06
Masters V 40-44verspringen4.82Mary AugustinSparta18-06-06
Masters V 40-44kogelstoten11.45Mirjam van der BremenClytoneus21-06-09
Masters V 40-44discuswerpen36.20Tine SchenkelsSC Reeuwijk18-06-06
Masters V 40-44speerwerpen27.84Rina van de StouweAAV'3621-05-14
Masters V 40-44kogel-discus-speer1710Jeannette LemsCAV Energie08-06-11
Masters V 45-49100 meter15.40Marian LangezaalLeiden Atletiek18-06-06
Masters V 45-49200 meter35.04Trees van der WerfSC Reeuwijk29-03-08
Masters V 45-49400 meter1.17.26Trees van der WerfSC Reeuwijk26-09-09
Masters V 45-49800 meter2.41.18Lisette Kaptijnde Spartaan18-06-06
Masters V 45-491500 meter5.14.24Monique Leentvaar-KooijFortuna16-06-13
Masters V 45-491 engelse mijl6.34.4Mirjam BrugmanSC Reeuwijk24-09-05
Masters V 45-492000 meter8.30.51Trees van der WerfSC Reeuwijk27-09-08
Masters V 45-493000 meter11.35.75Eveline BotterSpartaan08-05-11
Masters V 45-495000 meter20.54.4Liesbeth WindhorstSC Reeuwijk08-06-11
Masters V 45-494 x 400 meter5.04.51Nationale Vrouwen 6025-09-10
Masters V 45-49hoogspringen1.40Hanny BarnhoornTrias18-06-06
Masters V 45-49hoogspringen1.40Weia ReinboudHellas18-06-06
Masters V 45-49verspringen4.50Hanny BarnhoornTrias18-06-06
Masters V 45-49kogelstoten10.11Mirjam van den BremenClytoneus16-06-13
Masters V 45-49discuswerpen36.20Tine SchenkelsSC Reeuwijk18-06-06
Masters V 45-49speerwerpen28.00Rina vd StouweAAV'3603-06-15
Masters V 45-49kogel-discus-speer1421Rina vd StouweAAV'3603-06-15
Masters V 50-54100 meter15.40Marian LangezaalLeiden Atletiek18-06-06
Masters V 50-54400 meter1.17.26Trees van der WerfSC Reeuwijk26-09-09
Masters V 50-54800 meter2.41.18Lisette Kaptijnde Spartaan18-06-06
Masters V 50-541500 meter5.44.0Liesbeth WindhorstSC Reeuwijk25-05-11
Masters V 50-541 engelse mijl6.34.4Mirjam BrugmanSC Reeuwijk24-09-05
Masters V 50-543000 meter11.35.75Eveline BotterSpartaan08-05-11
Masters V 50-545000 meter20.54.4Liesbeth WindhorstSC Reeuwijk08-06-11
Masters V 50-544 x 400 meter5.04.51Nationale Vrouwen 6025-09-10
Masters V 50-54hoogspringen1.40Weia ReinboudHellas18-06-06
Masters V 50-54verspringen4.14Rina GroenendijkAV'4708-05-11
Masters V 50-54kogelstoten12.35Tine SchenkelsSC Reeuwijk18-06-06
Masters V 50-54discuswerpen36.20Tine SchenkelsSC Reeuwijk18-06-06
Masters V 50-54speerwerpen17.51Trees van der WerfSC Reeuwijk22-05-13
Masters V 50-54kogel-discus-speer992Rina GroenendijkAV'4708-06-11
Masters V 55-59100 meter17.50Trees van der WerfSC Reeuwijk04-10-14
Masters V 55-591 engelse mijl6.34.4Mirjam BrugmanSC Reeuwijk24-09-05
Masters V 55-593000 meter13.55.7Liesbeth WindhorstSC Reeuwijk14-09-15
Masters V 55-595000 meter23.39.9Mirjam BrugmanSC Reeuwijk25-09-06
Masters V 55-594 x 400 meter5.04.51Nationale Vrouwen 6025-09-10
Masters V 55-59hoogspringen1.40Weia ReinboudHellas18-06-06
Masters V 55-59verspringen4.14Rina GroenendijkAV'4708-05-11
Masters V 55-59kogelstoten9.11Marga Kortekaasde Spartaan18-06-06
Masters V 55-59discuswerpen28.39Jolande BrasserTrias18-06-06
Masters V 55-59speerwerpen18.88José van AppevenAAV'3603-06-15
Masters V 55-59kogel-discus-speer1088José van AppevenAAV'3603-06-15
Masters V 60-..1 engelse mijl6.34.4Mirjam BrugmanSC Reeuwijk24-09-05
Masters V 60-..3000 meter13.46.0Martha van Hal- van DijkAV Pijnenburg23-06-10
Masters V 60-..5000 meter23.39.9Mirjam BrugmanSC Reeuwijk25-09-06
Masters V 60-..4 x 400 meter5.04.51Nationale Vrouwen 6025-09-10
Masters V 60-..kogelstoten9.11Marga Kortekaasde Spartaan18-06-06
Masters V 60-..discuswerpen28.39Jolande BrasserTrias18-06-06
Masters V 60-..speerwerpen12.87Rina GroenendijkAV'4701-06-16
Masters V 60-..kogel-discus-speer770Rina GroenendijkAV'4701-06-16
Junioren meisjes A100 meter12.57Jolanda NobelsCAV Energie21-06-09
Junioren meisjes A200 meter25.36Naomi KlompCAV Energie21-06-09
Junioren meisjes A400 meter59.85Agnes van LeemputCAV Energie21-06-09
Junioren meisjes A800 meter2.16.16Giselle SlotboomSpartaan08-05-11
Junioren meisjes A1500 meter4.54.12Tirza van der WolfSC Reeuwijk16-06-13
Junioren meisjes A3000 meter11.20.5Tirza van der WolfSC Reeuwijk26-09-12
Junioren meisjes A100 m horden15.00Naomi KlompCAV Energie21-06-09
Junioren meisjes AZweedse estafette2.38.56Lieke Meijvogel, Lisette Verleun, Tirza van der Wolf en Annemieke BrouwerSC Reeuwijk16-06-13
Junioren meisjes Ahoogspringen1.60Ivana ReintkeSpark21-06-09
Junioren meisjes Ahoogspringen1.60Nadine LammersAV'4716-06-13
Junioren meisjes Averspringen5.63Jolanda NobelsCAV Energie21-06-09
Junioren meisjes Akogelstoten11.39Carolien de PaterAvantri01-06-16
Junioren meisjes Adiscuswerpen34.57Carolien de PaterAvantri01-06-16
Junioren meisjes Aspeerwerpen36.39Tamara EleonoraAVR Ilion01-06-16
Junioren meisjes Akogel-discus-speer1870Carolien de PaterAvantri01-06-16
Junioren meisjes B100 meter12.57Jolanda NobelsCAV Energie21-06-09
Junioren meisjes B200 meter25.36Naomi KlompCAV Energie21-06-09
Junioren meisjes B400 meter59.85Agnes van LeemputCAV Energie21-06-09
Junioren meisjes B800 meter2.22.34Tirza van der WolfSC Reeuwijk08-05-11
Junioren meisjes B1000 meter3.44.21Anne SchreuderSC Reeuwijk28-03-09
Junioren meisjes B1500 meter5.04.03Giselle SlotboomSpartaan21-06-09
Junioren meisjes B3000 meter10.41.5Tirza van der WolfSC Reeuwijk14-09-11
Junioren meisjes B100 m horden15.00Naomi KlompCAV Energie21-06-09
Junioren meisjes Bhoogspringen1.60Ivana ReintkeSpark21-06-09
Junioren meisjes Bhoogspringen1.60Nadine LammersAV'4716-06-13
Junioren meisjes Bverspringen5.63Jolanda NobelsCAV Energie21-06-09
Junioren meisjes Bkogelstoten14.81Jessica SchilderAV Edam03-06-15
Junioren meisjes Bdiscuswerpen41.51Jessica SchilderAV Edam03-06-15
Junioren meisjes Bspeerwerpen 500 g36.70Enya HoogewooningAV Typhoon01-06-16
Junioren meisjes Bspeerwerpen 600 g33.38Sacha van der DonkHellas27-06-07
Junioren meisjes Bkogel-discus-speer 500g2001Enya HoogewooningAV Typhoon01-06-16
Junioren meisjes Bkogel-discus-speer 600g1956Mandy van EgdomAV Triathlon24-06-09
Junioren meisjes C80 meter11.35Maimouna BarrySC Reeuwijk31-03-12
Junioren meisjes C100 meter14.2Tirza van der WolfSC Reeuwijk13-09-08
Junioren meisjes C150 meter22.02Inge VerleunSC Reeuwijk26-09-15
Junioren meisjes C200 meter29.73Tirza van der WolfSC Reeuwijk28-03-09
Junioren meisjes C400 meter1.04.7Tirza van der WolfSC Reeuwijk13-09-08
Junioren meisjes C600 meter1.45.11Tirza van der WolfSC Reeuwijk04-09-09
Junioren meisjes C800 meter2.32.63Tirza van der WolfSC Reeuwijk27-09-08
Junioren meisjes C1500 meter5.01.8Tirza van der WolfSC Reeuwijk24-09-08
Junioren meisjes C80 m horden12.65Miquella LoboIlion23-05-08
Junioren meisjes C300 m horden50.96Marijke BoogerdAAV 3609-04-11
Junioren meisjes CZweedse estafette3.02.29Lieke Klinkenberg, Nanet Rijlaarsdam, Annemieke Brouwer en Lisette VerleunSC Reeuwijk31-03-12
Junioren meisjes Choogspringen1.60Inge VerleunSC Reeuwijk24-09-16
Junioren meisjes Cverspringen5.21Inge DrostIlion09-04-11
Junioren meisjes Ckogelstoten11.44Jorinde van KlinkenAAC'6130-04-14
Junioren meisjes Cdiscuswerpen38.17Iris de RuiterAV 192301-05-13
Junioren meisjes Cspeerwerpen37.98Emma Van ArendonkTHOR30-04-14
Junioren meisjes Ckogel-discus-speer1715Iris de RuiterAV 192301-05-13
Junioren meisjes D60 meter8.93Tirza van der WolfSC Reeuwijk29-09-07
Junioren meisjes D150 m20.42Sterre van VelzenIlion09-04-11
Junioren meisjes D200 meter32.85Milou SchiebroekSC Reeuwijk31-03-12
Junioren meisjes D400 meter1.07.4Tirza van der WolfSC Reeuwijk31-03-07
Junioren meisjes D600 meter1.46.63Tirza van der WolfSC Reeuwijk29-09-07
Junioren meisjes D800 meter2.35.37Maimouna BarrySC Reeuwijk26-03-11
Junioren meisjes D1500 meter4.57.5Tirza van der WolfSC Reeuwijk24-09-07
Junioren meisjes D60 m horden11.20Ingrid BrokkeAV Gouda23-05-08
Junioren meisjes Dhoogspringen1.45Inge VerleunSC Reeuwijk04-10-14
Junioren meisjes Dhoogspringen1.45Madelief de JongSC Reeuwijk24-09-16
Junioren meisjes Dverspringen4.78Inge DrostIlion04-09-09
Junioren meisjes Dkogelstoten13.54Lisa GoossenAV'4009-06-10
Junioren meisjes Ddiscuswerpen29.07Ella van der DonkHellas28-06-06
Junioren meisjes Dspeerwerpen32.99Lisa GoossenAV'4009-06-10
Junioren meisjes Dkogel-discus-speer1675Lisa GoossenAV'4009-06-10
Pupillen meisjes A60 meter8.77Kadidja SangareAAV'3614-04-12
Pupillen meisjes A400 meter1.12.20Maimouna BarrySC Reeuwijk28-03-09
Pupillen meisjes A1000 meter3.20.65Kadidja SangareAAV'3614-04-12
Pupillen meisjes A4 x 60 meter37.79AAV 3607-07-07
Pupillen meisjes Ahoogspringen1.42Ilse KuijfAAV 3617-04-10
Pupillen meisjes Averspringen4.35Inge Drostde Kieviten07-07-07
Pupillen meisjes Akogelstoten9.21Inge Drostde Kieviten07-07-07
Pupillen meisjes Abalwerpen34.18Jokèh EngelhartAAV'3614-04-12
Pupillen meisjes Avortexwerpen20.11Madelief de JongSC Reeuwijk04-10-14
Pupillen meisjes B40 meter6.5Maimouna BarrySC Reeuwijk31-03-07
Pupillen meisjes B400 meter1.23.3Maimouna BarrySC Reeuwijk31-03-07
Pupillen meisjes B600 meter2.22.62Inge VerleunSC Reeuwijk25-09-10
Pupillen meisjes B1000 meter3.43.01Kadidja SangareAAV 3617-04-10
Pupillen meisjes B4 x 40 meter27.5Ilion13-05-06
Pupillen meisjes Bhoogspringen1.17Ilse RolfAAV 3618-04-09
Pupillen meisjes Bverspringen3.83Cindy KonaduIlion13-05-06
Pupillen meisjes Bkogelstoten6.09Dieuwke van den OudenrijnSC Reeuwijk31-03-07
Pupillen meisjes Bbalwerpen27.38Jokèh EngelhartAAV 3617-04-10
Pupillen meisjes Bvortexwerpen13.82Romy van MaarenSC Reeuwijk24-09-16
Pupillen meisjes C40 meter6.88Sacha GoedhartSC Reeuwijk06-10-12
Pupillen meisjes C400 meter1.30.10Sacha GoedhartSC Reeuwijk31-03-12
Pupillen meisjes C600 meter2.11.20Isa van der ValkIlion14-04-12
Pupillen meisjes C4 x 40 meter30.00Ilion07-07-07
Pupillen meisjes Choogspringen1.10Sacha GoedhartSC Reeuwijk06-10-12
Pupillen meisjes Cverspringen3.68Sacha GoedhartSC Reeuwijk06-10-12
Pupillen meisjes Ckogelstoten5.51Marit MeijvogelSC Reeuwijk29-09-07
Pupillen meisjes Cbalwerpen25.91Sacha GoedhartSC Reeuwijk06-10-12
Pupillen meisjes Cvortexwerpen9.65Romy van MaarenSC Reeuwijk26-09-15
Pupillen meisjes Cbalstoten5.27Sacha GoedhartSC Reeuwijk06-10-12
Pupillen meisjes D40 meter7.47Sacha GoedhartSC Reeuwijk24-09-11
Pupillen meisjes D400 meter1.41.9Marit MeijvogelSC Reeuwijk01-04-06
Pupillen meisjes D600 meter2.27.49Lianne GroenendijkLeiden Atletiek09-04-11
Pupillen meisjes D4 x 40 meter34.19AV 47 / AAV 3607-07-07
Pupillen meisjes Dverspringen3.33Sacha GoedhartSC Reeuwijk24-09-11
Pupillen meisjes Dhoogspringen0.90Sacha GoedhartSC Reeuwijk24-09-11
Pupillen meisjes Dkogelstoten5.43Sacha GoedhartSC Reeuwijk24-09-11
Pupillen meisjes Dbalwerpen17.77Sacha GoedhartSC Reeuwijk24-09-11
Pupillen meisjes Dvortexwerpen11.26Aelin SmitsSC Reeuwijk24-09-16
Pupillen meisjes Dbalstoten4.03Lieke VermeulenSC Reeuwijk27-09-08